Коли варто зробити розвал-сходження

Розвал-сходження в Дніпрі проводити потрібно при кожному проходженні технічного огляду. При цьому є ситуації, коли робити це потрібно раніше. Наприклад, ви відчуваєте, що керованість авто погіршилася або шини зносилися нерівномірно і це стало помітно.

Також встановлюється регламент, коли потрібно виконувати 3д розвал-сходження - кожні 10 000 км пробігу. Але робиться це тільки за погодженням з клієнтом. Якщо проводився ремонт підвіски задніх коліс, рульової, то також потрібно виконати розвал. Це потрібно, коли змінюються рейки, важелі, телескопічні стійки, підшипники і інші елементи.

Якісну регулювання проведуть майстри нашого СТО. У нас є все необхідне обладнання, завдяки чому робота буде виконана швидко і з максимальною точністю.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на 3D розвал-сходження та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна комплекту ланцюга ГРМ від 4200
Зняття і установка механічної КП від 2000
Промивання двигуна від 200
Заміна масла МКПП від 175
Заміна масла АКПП + фільтр від 525
Заміна гальмівної рідини від 350
Ремонт двигуна від 4500
Заміна передніх гальмівних дисків від 455
Заміна задніх гальмівних дисків від 560
Діагностика 350

З цінами і основними послугами можна ознайомитися на сайті. У прайсі відображається не весь перелік, детальну інформацію можете уточнити у менеджера по телефону або звернувшись безпосередньо в СТО.

Серед основних послуг: промивка двигуна, заміна масла і фільтрів, монтаж \ демонтаж мотора, повна діагностика транспортного засобу.

В СТО можна придбати оригінальні або неоригінальні запчастини. Якщо потрібної деталі немає в наявності, допоможемо з її замовленням. Також можете надати і свої запчастини.

Регулювання розвалу-сходження проводиться на спеціальному стенді при використанні калібрувального пристрою.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Олег Клімов 24 серпня 2021, 15:45

З першим зверненням в це СТО мені відразу сподобалася якість роботи. Тут працюють розумні хлопці, які не тільки добре все зроблять, а й дадуть рекомендації. Після регулювання розвал-сходження кермо рівно стоїть і гума під кінець сезону не зношується.

Зіновій Черепанов 14 червня 2021, 12:38

Якість роботи задовольнило, ціни нормальні - це для мене головне. І від будинку недалеко. Поки обслуговуюся тут.

Кирило Фролов 23 Жовтень 2020, 23:15

Неодноразово звертався до різних СТО, після регулювання розвал-сходження кермо тягне то вправо, то вліво. Звертаючись в це СТО були звичайно ж сумніви, що все нормально зроблять, але результат приємно здивував. Все зробили чітко і з першого разу. Рекомендую, перевірив особисто.

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Розвал-сходження потрібно в таких випадках: втратили керованість машиною, помітили биття рульового колеса, при поворотах автомобіль видає різні звуки, наприклад, вереск. Перевірити розвал-сходження можна і після заміни шин або дисків.

 • Якщо вчасно не зробити розвал-сходження, то водій ризикує не тільки втратити керованість машиною, але і зносом багатьох деталей. Сходження відповідає за чітке рулювання і нормально рух по прямій.

 • Регулювання розвалу-сходження повинна проводитися досвідченим майстром. По-перше, для цього використовується спеціальний стенд, по-друге, в процесі роботи застосовуються спеціальні інструменти та обладнання. По-третє, в СТО працюють кваліфіковані майстри, які дадуть гарантію на роботу, а, значить, результат вас не розчарує.

Етапи виконання розвал-сходження

Спочатку проводиться діагностика. Після машина заганяється на яму або піднімається за допомогою підйомника. Майстер оглядає шарніри, використовуючи монтировку. Зношені деталі міняються, після чого авто заганяється на стенд 3Д розвал-сходження. Завдяки наявності сучасного обладнання, все виконується швидко і з максимальною точністю. На регулювання піде не більше 30 хвилин. Перед передачею автомобіля власнику, машина тестується, перевіряється результат роботи.