Якісний ремонт електрообладнання автомобіля

Ремонт електроніки в Дніпрі проводиться за допомогою сучасного обладнання. Але для отримання точного результату, одного обладнання недостатньо. Потрібен ще й досвід.

Фахівці знають особливості кожної моделі авто, специфіку поломки електрообладнання.

До електроустаткування відносяться зовнішнє і внутрішнє освітлення автомобіля. Також сюди відноситься система запалювання, стартер, акумулятор і всі прилади, які залежать від харчування машини.

Закінчення служби акумулятора, коротке замикання і перегорання електроприладів - все це служить причиною виходу з ладу автомобіля. Ці та багато інших неполадки швидко і якісно усуне кваліфікований автоелектрик в Дніпрі.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Спектр послуг і ціни

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Ремонт бортового комп'ютера от 800
Панель приладів зняття / заміна / установка от 3750
Комп'ютерна перевірка ДВС от 1200
Установка сигналізації от 1200
Камера заднього виду от 1400
АКБ заміна / установка от 160
Установка підігріву сидінь от 2400
Ремонт вимикача центрального замка от 160
Ремонт вимикача склопідіймача от 160
Установка рейлингов от 1800

СТО виявляється широкий спектр послуг. Будь-які роботи проводяться тільки після діагностики транспортного засобу. У нашому СТО ви знайдете все, що необхідно. Тут працюють досвідчені майстри, є всі потрібні інструменти, завдяки яким проводиться точна діагностика і якісний ремонт електрообладнання транспортного засобу.

Ремонт електроніки - складний процес. Вартість залежить від специфіки роботи, моделі авто, які запчастини використовуються під час ремонту. У прайсі відображаються не всі послуги. Детальну інформацію можна отримати за телефоном або звернувшись в СТО.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Коля Носов 09 вересня 2021, 13:15

Зіткнувся проблемою - авто перестало заводитися і освітлення пропало. Думав, щось з акумулятором, виявилося причина в електропроводці. Дякую майстру Олександру, який зрозумів що до чого і швидко повернув мою ластівку в лад. Тепер буду обслуговуватися тільки в цьому СТО.

Макс Димов 05 вересня 2021, 00:28

Виникли проблеми з бортовим комп'ютером, у нас в Дніпрі не у всіх СТО є спеціальне обладнання для діагностики і ремонту. У цьому СТО обслуговувався вперше, якість і терміни роботи повністю задовольнили, ціни більш, ніж лояльні.

Аліса Єгорова 13 липня 2021, 20:30

Електрик в цьому СТО не тільки хороший майстер, а й відмінний гуморист. Все зробив швидко і якісно, ​​дав рекомендації по експлуатації авто, пояснив все зрозумілою мовою.

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Автоелектрик авто не тільки відремонтує проводку і контрольні електронні вузли, але і допоможе з монтажем сигналізації, монтажем та демонтажем електрообладнання, а також виконає інший комплекс робіт.

 • Автоелектрик автомобіля допоможе швидко відновити працездатність машини. Найчастіше до наших майстрів звертаються з проханням відремонтувати пульт, який виходить з ладу при засмітті контактів, непридатності батарейки. Якщо контакти засмітилися, електроніка дає збій. Завдання фахівця переглянути електроланцюг, знайти місце поломки і усунути її. Якщо проблема з бортовим комп'ютером, для усунення несправності використовується спеціальне обладнання.

 • Ремонт електрообладнання автомобіля потрібно в багатьох випадках. Поширеними причинами звернення до СТО є проблеми з запуском двигуна, швидкий розряд АКБ. Часто виникають проблеми з фарами, в електросистемах виникають збої.

 • Діагностика електрообладнання потрібна для своєчасного визначення поломки і її успішного усунення. Майстер визначає наявність обривів, працездатність електрообладнання, перевіряє кузовную проводку, систему безпеки і трансмісії. Під час діагностики використовується спеціальний сканер.

Проблеми, які виникають в електросистемах

Ваш автомобіль може повністю стихнути і приладова панель не буде подавати ознак життя. Бувають випадки, коли машина не заводиться, але індикатори на панелі світяться або спочатку, загоряються, а потім гаснуть. Все це причини несправності електропроводки.

Ще одна причина: погана зарядка акумулятора, в результаті чого він буде швидко розряджатися. Прилади освітлення, сигналізація, аудіосистема, підігрів сидіння - все це і багато іншого залежить від електропроводки, несправність якої виводить з ладу всю автомобільну електроніку.

Після діагностики майстер СТО встановить причину, усунуть неполадку, протестуйте авто і передадуть її в справному вигляді власнику.