Якісна діагностика авто

Перед тим як купити або продати автомобіль, експерти нашого СТО рекомендують пройти повну комп'ютерну діагностику, яка покаже можливі несправності. Також діагностика авто потрібно і після ДТП.

Якщо ви відповідальний автовласник і стежте за працездатністю машини, то проходити діагностику потрібно щороку. Завдяки своєчасній перевірці вчасно будуть визначені і усунені неполадки, що дозволить заощадити час і гроші, уникнувши більш серйозного ремонту.

Запишіться на діагностику прямо зараз. У нашому СТО працюють досвідчені фахівці, в розпорядженні яких сучасне обладнання. У сукупності це дає якісний результат - після відвідин нашого автоцентру, ваш транспортний засіб продемонструє відмінну працездатність.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на діагностику автомобіля та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Комп'ютерна діагностика 350
Перевірка лакофарбового покриття 280
Перевірка ходової 175
Перевірка кондиціонера 525
Діагностика (опитування) 175

В СТО виявляються найрізноманітніші послуги. Тут ви можете пройти не тільки комп'ютерну діагностику, а й перевірити ходову, кондиціонер, пройти діагностику у вигляді опитування, перевірити лакофарбове покриття і багато іншого.

Вся робота виконується з використанням необхідного обладнання та сучасних інструментів. Вартість залежить не тільки від наданої послуги, але і від марки авто, року випуску, стану автомобіля, типу поломки.

У нас ви можете придбати необхідні запчастини або можна передати майстру свої. Ціни діагностики авто відображаються на сайті, перш ніж звертатися до СТО ознайомтеся з прайсом. Безкоштовну консультацію можна отримати в будь-який час. Можете під'їхати в СТО або уточнити інформацію по телефону.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Діма Качур 05 вересня 2021, 16:13

Сервіс приємно порадував, проходив тут діагностику перед покупкою старої машини. Все врахували, все перевірили, все зробили швидко і за ціною недорого. Вказали на деякі незначні поломки, їх усував за свій рахунок, а продавець скинув трохи ціну.

Антон Булавкин 13 липня 2021, 00:45

Я радий, що звернувся в це СТО. У мене почав стукати двигун, думав, проблема в ньому. Майстер не став чинити машину з моїх слів, провів спочатку діагностику. Виявилося рассухарілся клапан. Добре, що я сам не поліз. Спасибі за такий сервіс. Рекомендую.

Марина Глібова 17 червня 2021, 19:00

Постійно проходжу тут діагностику, ціни прийнятні, майстри адекватні. Кілька разів стояла тут на ремонті, все зробили якісно. Дякую майстру Дмитру за детальну консультацію.

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Комп'ютерна діагностика - це отримання інформації про загальний стан автомобіля, всіх вузлів і механізмів, оцінка технічного стану двигуна і інших агрегатів машини.

 • Повна діагностика автомобіля в Дніпрі - це технічний огляд транспортного засобу з використанням спеціалізованого обладнання. Сюди входить комп'ютерна діагностика, огляд машини на підйомнику, оцінка стану двигуна, рульового управління і підвіски.

 • Діагностика автомобіля передбачає кілька видів роботи, від яких і залежатиме вартість. На ціну впливає виконаний комплекс робіт.

Етапи діагностики

Комп'ютерна діагностика складається з декількох етапів. Спочатку фахівець зовні огляне машину, після перевірить двигун, деталі, оцінить технічний стан, проаналізує роботу в різних режимах.

Також майстер заміряє параметри, звірить їх з допустимими, проведе діагностику за допомогою комп'ютера, огляне інші системи.

На підставі проведеної роботи складається перелік несправностей і обговорюється з власником авто їх подальше усунення.