Якісний ремонт двигунів

СТО по ремонту двигунів в Дніпро - це комп'ютерна діагностика транспортного засобу за допомогою сучасного обладнання. У максимально короткі терміни майстри встановлять причину несправності автомобіля і запропонують варіанти усунення поломки.

Сканування дизельного або бензинового мотора проводиться незалежно від причини несправності машини. Спочатку фахівець візуально оглядає двигун, потім перевіряє працездатність вузлів, оцінює наскільки зносилися деталі, які потрібно замінити, а які піддаються ремонту.

Простий ремонт, куди входить заміна деталей і усунення незначних неполадок, може зайняти від 3 до 5 днів. Капітальний ремонт може тривати довше, так як включає не тільки комп'ютерну діагностику, а й інші, більш складні види робіт.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на ремонт двигунів та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна комплекту ланцюга ГРМ від 4200
Зняття і установка механічної КП від 2000
Промивання двигуна від 200
Заміна масла МКПП від 175
Заміна масла АКПП + фільтр від 525
Заміна гальмівної рідини від 350
Ремонт двигуна від 4500
Заміна передніх гальмівних дисків від 455
Заміна задніх гальмівних дисків від 560
Діагностика 350

Звернувшись в наше СТО, ви можете бути впевненими в наданні всіх необхідних послуг. Після проведення діагностики фахівці готові приступити до усунення несправностей. Майстер відновить запчастини, підбере нові, замінить їх.

Ремонт двигуна ціна залежить від наданих послуг. Це може бути промивання, заміна масла, демонтаж і монтаж. У прайсі відображається частина виконуваних послуг, детальну інформацію можна отримати в СТО або за телефоном, вказаним на сайті.

На вартість впливає не тільки спектр виконаних послуг, а й вік авто, модель машини. Клієнтам пропонуються оригінальні та неоригінальні деталі. Запчастини можете купити у нас або надати свої.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Саша Л 08 вересня 2021, 07:30

Ремонт дизеля тут зробили за один день, якість відмінна, діагностику проводять швидко, ціни влаштовують і від будинку недалеко.

Сергій Калінін 05 вересня 2021, 16:28

Мені в цьому СТО промивали двигун, майстер відразу запропонував поміняти фільтри і масло. Все зроблено швидко і якісно. СТО справило приємні враження, тут є все необхідне обладнання і професіоналізм фахівця відчувається. Рекомендую.

Миша Драч 20 квітня 2021, 20:00

Якість повністю задовольнила, ціни в принципі такі, як і всюди, але є послуги, які обійдуться дешевше. Дякую майстру, який допоміг дістати запчастини, сам замовив, прийшло за 2 дні.

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Ремонт дизельних двигунів потрібно в таких випадках: на свічках утворився нагар, машина стала споживати більше масла, колір диму з вихлопної труби змінився.

 • Капітальний ремонт двигунів потрібно зробити в нашому СТО, так як тут працюють досвідчені майстри. У нас є все необхідне обладнання, на всі види робіт надається гарантія. Майстер безкоштовно проконсультує, проведе діагностику і встановить точну причину поломки. Ціни озвучуються до початку ремонту. Також у нас можна придбати запчастини.

 • Ремонт двигунів - це комплекс робіт. Вартість залежить від марки авто, від року випуску, від того, які деталі замінялися повністю, а які піддалися ремонту, проводився демонтаж мотора чи ні. Точну вартість майстер озвучить після діагностики.

Етапи діагностики і ремонту двигунів

Діагностика дизельного двигуна складається з декількох етапів. У нашому СТО можна відремонтувати як дизельний, так і бензиновий мотор. Ремонт включає повну діагностику і огляд деталей, розбирання двигуна і мийку запчастин, заміну деталей і складання.

Після діагностики фахівець складе перелік необхідних робіт, обговорить терміни і вартість з власником машини, а тільки після цього приступить до ремонту. Після ремонту авто тестується.