Якісна заміна ланцюга газорозподільного механізму

Чіткого регламенту по працездатності газорозподільного механізму немає. Виробники не вказують терміни, так як ресурс ланцюга ГРМ розрахований на весь період служби двигуна.

При цьому наш досвід говорить про зворотне. Часто поломка двигуна пов'язана саме з несправністю ланцюга ГРМ. З такою проблемою можуть зіткнутися власники авто різних моделей. Розрив ременя призведе до виходу з ладу клапанів двигуна і запускає низку інших поломок. Саме тому варто регулярно проходити ТО. Періодичність залежить від рівня експлуатації авто.

Щоб точно визначити причину поломки, фахівець проводить діагностику, визначає стан двигуна, ременів і ланцюгів. У нашому СТО клієнтам пропонується широкий спектр послуг, низькі ціни, повна діагностика автомобіля і якісний ремонт.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на заміну ланцюга ГРМ та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна комплекту ланцюга ГРМ від 4200
Зняття і установка механічної КП від 2000
Промивання двигуна від 200
Заміна масла МКПП від 175
Заміна масла АКПП + фільтр від 525
Заміна гальмівної рідини від 350
Ремонт двигуна від 4500
Заміна передніх гальмівних дисків від 455
Заміна задніх гальмівних дисків від 560
Діагностика 350

Звернувшись в нашу СТО, клієнти можуть розраховувати на повну діагностику машини і якісний ремонт. Вартість послуг залежить від типу поломки, від того, які деталі потрібні і хто їх надає. Придбати потрібні запчастини можна у нас або можете передати фахівця свої. Якщо в наявності немає потрібної деталі, ми можемо самостійно її замовити, включивши ціну в загальну вартість ремонту. Доставка 1-3 дня.

Заміна ланцюга ГРМ проводиться тільки після діагностики автотранспортного засобу. Несправність ланцюга - це вихід з ладу двигуна. Завдання майстра визначити, чи є інші поломки і що послужило причиною розриву ременя.

З прайсом можете ознайомитися на сайті, додаткову інформацію можна отримати за телефоном.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Євген Зубов 09 вересня 2021, 13:30

Сподобався підхід до роботи. Приїхав на СТО, розповів, що турбує, майстер відразу сказав, що швидше за все причина в ланцюзі ГРМ, але щоб точно переконатися, провів діагностику. Причина реально була в ланцюзі - професіоналізм фахівця вражає. Назвали ціну, терміни, все зробили якісно. Дякую

Аркадій Бєлов 15 серпня 2021, 00:15

Все зробили дуже швидко, відчувається професіоналізм майстрів. Поміняли масло, і замінили ланцюг ГРМ. На все пішло години чотири. За ціною прийнятно, сервіс високий, всі попередньо обговорили, а тільки потім фахівець приступив до роботи

Дмитро Антонов 20 квітня 2021, 14:11

Дякую майстру СТО за те, що увійшов в моє становище і оперативно поміняв ланцюг ГРМ. Мала відбутися відрядження, у багатьох майстерень по запису, ніхто не хотів швидко допомогти. У мене в авто мотор став погано заводитися і чувся металевий скрегіт. Звернувся в це СТО та мене обслужили без черги. Все зробили якісно і за ціною нормально. Всім рекомендую дане СТО, тут працюють хороші хлопці

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • На це буде вказувати кілька причин. Перша - металевий скрегіт. Друга - гуркіт, коли скидаєте газ. Коли газує, то ніяких звуків не буде. Третя - збільшення витрат на бензин. Четверта - на панелі загоряється кнопка «Перевірити двигун». У всіх цих випадках потрібно заміна ланцюга ГРМ.

 • Їздити з несправною ланцюгом категорично не рекомендується. Якщо почули стукіт, потрібно відразу їхати в СТО. Проігнорувавши шум, постраждають клапани - вони помруть і їх теж доведеться міняти. Також може пробити і поршні. Краще при перших ознаках замінити ланцюг ГРМ.

 • Замінити ланцюг ГРМ потрібно, якщо почуєте такі звуки: тріск, гуркіт, удар по металу, зламаний шум, звук дряпає зсередини кришки.

Термінова заміна ланцюга ГРМ

Бажання заощадити призводить до того, що автовласники намагаються замінити ланцюг ГРМ самостійно. Фахівці не рекомендують це робити, так як потрібно врахувати тип і особливості двигуна, зрозуміти, що призвело до поломки. Також для заміни потрібні професійні інструменти.

Простіше і дешевше буде звернутися в СТО, де майстер проведе діагностику, назве терміни і вартість, все акуратно зробить. Фахівці використовують сучасне обладнання, що дозволяє уникнути під час ремонту ряду технічних помилок. І зовсім скоро ваша машина знову буде на ходу.