Швидка заміна масла в АКПП (коробці автомат)

Трансмісійна рідина - це різновид рідини для передачі, яка використовується в транспортних засобах з автоматичною коробкою передач. Від масла залежить робота багатьох механізмів, так як за рахунок рідини змащуються багато деталей.

Якщо трансмісійна рідина забруднена, її мало або занадто багато, то це впливає на працездатність всієї коробки передач. Між механічними деталями збільшується тертя, в результаті чого вони швидше зношуються і в результаті приходять в непридатність.

Фахівці нашого СТО рекомендують регулярно перевіряти масло в АКПП і своєчасно його міняти. Заміна ATF проводиться після попередньої оцінки стану і якості масла. Майстер оцінює колір рідини, консистенцію, дивиться, чи є в маслі сміття. Після озвучуються рекомендації і ціни заміни масла в АКПП.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на заміну масла в АКПП та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна масла в АКПП 175
Заміна комплекту ланцюга ГРМ від 4200
Зняття і установка механічної КП від 2000
Промивання двигуна від 200
Заміна масла МКПП від 175
Заміна масла АКПП + фільтр від 525
Заміна гальмівної рідини від 350
Ремонт двигуна від 4500
Заміна передніх гальмівних дисків від 455
Заміна задніх гальмівних дисків від 560
Діагностика 350

Залежно від виду заміни масла виконуються різні дії. Якщо передбачається повна заміна масла в АКПП, то після видалення робочої рідини коробка промивається, а після заливається свіже масло. При необхідності змінюється фільтр. При частковій заміні масла воно частково зливається і доливається свіже. Також при необхідності змінюється фільтр. Вартість роботи залежить від спектра наданих послуг.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Роман Постовалов 01 лютого 2022, 20:15

Вітання. А є в наявності взагалі олії чи потрібно самому купувати?

Павло Носов 02 грудня 2021, 06:57

Масло купив сам, але попередньо зателефонував і запитав, яке краще купити, т.к. того, що раніше брав не зміг знайти. Купив, привіз, замінив. Все добре, що ще необхідно.

Марина Хоровіна 17 листопада 2021, 06:57

не зовсім знаюся на цих автомобільних нюансах, але після діагностики було сказано замінити масло, що я й зробила. і діагностику робила тут і заміну. робота зайняла кілька годин, все гаразд, мій "Полик" їде м'яко і безвідмовно. Молодці.

Ілля 16 Жовтень 2021, 16:45

Ціла проблема!! Забарахлила коробка передач. Поїхав за сто, написали цілий перелік проблем і суму в 35 000 грн. Поїхав в інше сто, там сума трохи менша – 24 000 грн. І скрізь кажуть "потрібний ремонт". Вирішив заїхати сюди, щоби вже послухати третю думку і далі вибирати ремонтників. Тут подивилися, сказали поміняти масло та фільтри. Обійшлося в пару тисяч гривень))))

Андрій Міський 09 Жовтень 2021, 22:15

Як тільки коробка почала пинатися, одразу мотнув у це СТО, як і зазвичай. Зробили діагностику, особливо проблем не виявили, так, по дрібниці. А ось на олії загострили увагу. І як я тільки пропустив момент, коли треба було його міняти... сам винуватий. Тому розгубився коли майстер сказав, що потрібно замінити. Я би і не проти але часу був у обріз щоб поїхати до цеху. Здивувало, що великий вибір масел у наявності прямо на сто. тобто можна відразу купити на місці та не паритися, замінити. Так і вчинив. За ціною аналогічно до магазинних цін.

Григорій Новіков 07 вересня 2021, 16:00

Поміняв масло + фільтр за 1 годину. Проконсультували за видами масла. Безкоштовно. Дізнався багато нового і корисного. Спасибі.

Серж Харитонов 31 серпня 2021, 14:42

Все добре спасибі. Масло привіз своє, замінили без питань.

Іван Романов 21 липня 2021, 21:45

Добротний сервіс, добрі майстри. Можна довіряти своє авто

Vitaliy 23 квітня 2021, 00:00

Приїхав на сто з несправною коробкою. подивилися, замінили масло і все запрацювало як годинник. Відмінно, відбувся легким переляком і кількома сотнями гривень))))

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Заміна масла в АКПП потрібно не раніше, ніж через 160 тис. Км пробігу. У деяких випадках цей показник може досягти 240 тис. Км пробігу. Точну цифру можна дізнатися, звернувшись в наше СТО, а також ознайомившись з інструкцією по експлуатації. Після діагностики майстер проконсультує і дасть рекомендації.

 • Стан трансмісійної рідини можна визначити самостійно або звернувшись в наше СТО. Заміна рідини в АКПП потрібно в таких випадках: якщо масло поміняло колір (стало темніше), з'явився горілий запах. Все це свідчить про наявність в маслі сміття і бруду.

 • Точну ціну фахівець назве після діагностики машини. Вартість озвучується перед початком роботи. По завершенню ціна не змінюється. З прайсом і видами послуг можна ознайомитися на сайті, додаткову консультацію можете отримати по телефону.

Етапи заміни масла в коробці передач автомат

Заміна масла в коробці передач автомат - це поетапна робота, яка починається з діагностики. Завдання майстра визначити стан масла, дізнатися, чи є в ньому домішки чи ні. За результатами діагностики приймається рішення на усунення несправності.

Може знадобитися як повна, так і часткова заміна. Для кожної коробки передач підбирається відповідне масло, в залежності від моделі автомобіля, а також від рекомендацій, які дає виробник. Трансмісійну рідина ви можете придбати в нашому СТО або купити в будь-якому іншому місці.

Основний етап - слив масла, часткова або повна заміна. Також в ході роботи доцільно поміняти фільтри і витратні матеріали. Перед передачею машини власнику, авто тестується.