Швидкий ремонт бензонасоса авто

Бензонасос постійно піддається впливу різних навантажень. Під впливом внутрішніх і зовнішніх факторів паливна система може вийти з ладу. Саме тому важливо регулярно проходити плановий ТО, не чекаючи, поки буде потрібно капітальний ремонт бензонасоса.

Якісну діагностику і швидкий ремонт проведуть фахівці СТО. В процесі роботи майстра використовують сучасне обладнання, в наявності є всі необхідні інструменти, а якщо буде потрібно запчастини, то можна придбати їх у нас або ми допоможемо з їх замовленням.

Переборканасоса допоможе визначити, в якому стані деталі, які комплектуючі потрібно замінити, а які піддаються ремонту. Майстри відновлять працездатність паливної системи, на всі види робіт надається гарантія.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Спектр послуг і ціни

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна бензонасоса на двигуні від 250
Заміна бензонасоса підвісного від 300
Заміна бензонасоса погружного в бак від 600
Чистка паливного бака без демонтажу від 550
Демонтаж, монтаж паливного бака від 600
Промивання двигуна від 200
Заміна масла і фільтра двигуна без металевої захисту від 240
Заміна основного радіатора від 350
Ремонт насоса ГУР від 900
Ремонт двигуна від 4500
Демонтаж, монтаж двигуна від 3000
Діагностика 350

Спектр послуг включає повний перелік заходів по ремонту або заміні бензонасоса. Вартість залежить від майбутньої роботи, обсягу і складності. Також на ціни впливає марка автомобіля, її технічний стан. Точна вартість і терміни виконання будуть оголошені після огляду майстром паливної системи.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Анатолій Рибалко 02 вересня 2021, 15:36

Ремонтував паливну систему, порекомендували замінити бензонасос. Пріслушілся і не пошкодував. Тепер мінус одна проблема по авто.

Леонід Висшаков 24 серпня 2021, 15:15

Вітання! не любитель залишати відгуки, але в цьому випадку зробив виняток, так як дуже задоволений обслуговуванням. Серйозно, рідко де можна зустріти такий рівень, враховуючи, що мова йде про сто, де в 90% випадків хочуть обдурити клієнта або роблять роботу м'яко кажучи на трієчку. Але тут все інакше. Ви величезні молодці. Керівництву окремий респект за підбір таких спеців!

Ельдар 25 липня 2021, 21:00

Замінив бензонасос за один день, навіть здивувався швидкості виконання роботи. Відмінно! Головне, записатися заздалегідь на ремонт

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Ремонт бензонасоса в разі зменшення потужності двигуна, коли чутно гудіння або автомобіль не заводиться. Авто рухається ривками, при натисканні на педаль газу відчувається відсутність потужності.

 • Ремонт паливного насоса потрібно в таких випадках: засмічення, напівпорожній бак, забруднення фільтрів. Засмічення відбувається в результаті використання неякісного палива, в якому знаходиться велика кількість домішок. Паливні фільтри потрібно своєчасно міняти. Багато водіїв звикли їздити з напівпорожнім баком, що також може стати причиною несправності насоса.

 • Перебирання бензонасоса або діагностика - один з важливих етапів, завдяки якому майстер встановить несправність і зможе запропонувати варіанти усунення поломки. Без діагностики складно зрозуміти, що стало причиною виходу з ладу, які комплектуючі потрібно замінити. Можливо буде потрібно просто промити систему і замінити систему - все це покаже перебирання.

Етапи ремонту паливної системи

Ремонт паливної системи починається з діагностики, яка допоможе визначити подальші дії. Під час перебирання фахівець оцінює тиск упорскування палива, продуктивність насоса, перевіряє герметичність ущільнень. Після майстер визначає, потрібний ремонт чи ні. Якщо так, то клієнту пропонується варіант усунення несправності, озвучуються терміни і вартість.

Обов'язково бензонасос промивається в ультразвукової ванні. Потім розбирається і змінюються зношені деталі. Запчастини ми можемо надати самі або ви можете передати фахівця свої. Після складання насос перевіряється на стенді. Дрібні несправності майстер усуне за 1 день, капітальний ремонт забере 2-3 дня.