Якісна заміна гальмівних колодок

Гальмівна система - важливий механізм, від якого залежить безпека водіння. Саме цей вузол відповідає за зниження швидкості або повну зупинку транспортного засобу. Будь-які коливання в роботі можуть стати причиною ДТП.

Якщо в процесі натискання на гальмівну педаль ви відчули, що вона провалюється або погіршилася якість гальмування, потрібно звернутися в СТО. Спеціаліст проведе діагностику, встановить причину і запропонує варіанти усунення неполадки.

Натискаючи на педаль гальма, колодки розходяться і автомобіль гальмує. При зносі гальмівних колодок якість гальмування погіршується. Звернувшись в СТО, майстер швидко і якісно замінить передні і задні колодки, використовуючи відповідні інструменти і оригінальні деталі. На всі роботи дається гарантія. Ціни на заміну гальмівних колодок дивіться на сайті.

Про СТО Auto-Profy

 1. Понад 15 років на ринку
 2. Обслужили понад 10 000 авто групи VAG
 3. Укомплектований штат: автомеханіки, автослюсарі, електрики
 4. Співробітники з великим досвідом (від 10 років)
 5. Даємо гарантію на запасні деталі
 6. Працюємо з професійним обладнанням
 7. Є літня зона відпочинку
 8. Діагностика - від 30 хвилин
 9. Безкоштовна консультація експерта
 10. Високий сервіс і широкий спектр послуг
 11. Всі роботи виконуємо в обумовлені терміни
 12. Контроль виконання роботи і тест-драйв
 13. Даємо рекомендації по обслуговуванню і експлуатації автомобіля

Як виглядає наш сервіс

Ціни на заміну гальмівних колодок та інші послуги СТО

Список послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна передніх колодок від 315
Заміна задніх колодок від 420
Зняття і установка механічної КП від 2000
Промивання двигуна від 200
Заміна масла МКПП від 175
Заміна масла АКПП + фільтр від 525
Заміна гальмівної рідини від 350
Ремонт двигуна від 4500
Заміна передніх гальмівних дисків від 455
Заміна задніх гальмівних дисків від 560
Діагностика 350

Пропонуємо ознайомитися з прайсом нашого СТО. Ціна заміни гальмівних колодок залежить від складності та обсягу роботи, моделі і марки автомобіля, його віку та загального технічного стану гальмівної системи. Детальніше про ціни, терміни і вартість на місці або по телефону.

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Валентин Мелешко 01 вересня 2021, 12:30

Майстри працюють дуже швидко і при цьому точно! Поміняв гальмівні колодки за кілька годин, записувався на ремонт заздалегідь.

Роберт Новіков 19 липня 2021, 15:00

Замінив комплект колодок, в наявності потрібних не було, але замовили "не відходячи від каси". Замовлення з доставкою - 2 дня + 1 день роботи. За 3 дня питання вичерпане у відмінній якості.

Олександр Нужний 20 травня 2021, 14:35

Відмінне СТО, одне з кращих в Дніпрі!!

  • E-mail:
  • Работаем: 9:00 до 18:00 ПН-ПТ, автомобили можно забрать с 9:00 до 19:00 ПН-ПТ
 • Адрес: ул. Телевизионная, 3, Днепр (Днепропетровск), Днепропетровская область, 49000
  • Следите за нами
   в соц. сетях:
Записаться или получить консультацию
Мы перезвоним как можно быстрее

Часто задаваемые вопросы

 • Заміна гальмівних колодок потрібно тоді, коли товщина фрикційної накладки менше 1,5 мм. Самостійно визначити цей факт складно. Потрібно їхати в СТО, де майстер зніме колеса, барабан, а лише після цього побачить товщину накладки. Також можете орієнтуватися на пробіг. Задні - 25-40 тис.км, передні - 10-15 тис.км.

 • Так, можна, але ефективніше буде зробити це не самостійно, а в СТО. Спеціаліст оцінить стан дисків, виміряє товщину колодок. Якщо знос понад 5 мм, то заміна гальмівних колодок неминуча.

 • Сильно зношені колодки можуть стати причиною виходу з ладу поршнів в гальмівних циліндрах - вони можуть заклинити або перекоситися. В результаті пересування неможливо.

 • Це залежить від досвіду водія, від його стилю водіння, від загального стану автомобіля. В середньому, це 1000-1500 км. Але є водії, яким вдається проїхати і 5000 км, не зашкодивши собі і машині.

Етапи заміни гальмівних колодок

Перший етап - діагностика. Майстру потрібно бачити всю картину: що стало причиною несправності, в якому стані колодки, які елементу потрібно замінити. Другий етап - демонтаж. Для цього фахівець використовує спеціальні інструменти. В процесі демонтажу витягуються пластикові заглушки, демонтується супорт. Якщо супорт не потрібно міняти, він просто очищається від бруду. Третій етап - установка нових колодок. Після назад монтується супорт, гальмівна система тестується і якщо все в порядку, авто в справному вигляді передається власнику.